Успішний розвиток підприємства - інвестиції в його модернізацію – TechnoForce

Успішний розвиток підприємства — інвестиції в його модернізацію Leave a comment

Минулого тижня, компанія Технофорс здійснила чергову поставку обладнання, ключовому клієнту Метінвест-Промсервіс. На своїй офіційній сторінці в Facebook, генеральний директор Метінвест-Промсервіс — Михайло Рубцов, встиг відзначити, що триває оновлення обладнання яке використовується при ремонтах. Що дає можливість, такого унікального в своєму роді підприємству, як Промсервіс, надати найкращий сервіс — робити ремонти швидко, якісно і надійно.
Так в цех сервісного обслуговування аглофабрики, були придбані сучасні гідравлічні гайкорізи, для різу гайок різної форми і будь-якої міцності.
Цех ремонту вантажопідіймального обладнання отримав в своє разпорядження установку для заплітання строп, від компанії Технофорс. Дана установка, предназаначена для механізації розкручування заплітаємої частини каната при закладенні кінців, сталевих канатних стропів.
Для ЦСО ЛПЦ-3000 був придбаний пневматичний ударний гайковерт KS Tools Monster, гідравлічний візок, а для ЦСО СП — гідравлічний тензорний домкрат, в комплекті з маслостанцією виробництва компанії «Технофорс»
Ми в свою чергу раді, тому що наше гідравлічне обладнання, в який раз заслуговує похвали з боку Замовника та готові до нових викликів, у вигляді виробництва нестандартного гідравлічного обладнання, а також поставки інструменту виробленого компанією «Технофорс».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *