Особливості конструкції гідравлічних домкратів «Технофорс» – TechnoForce

Особливості конструкції гідравлічних домкратів «Технофорс» Leave a comment

Компанія Технофорс працює з 2009 року, ми єдині в Україні, хто проектує і виготовляє гідравлічний інструмент для промисловості. Нашу продукцію оцінили німецькі компанії, і на даний момент ми виконуємо поставки гідравлічних домкратів і знімачів в Німеччину, а також країни ЄС.
Крім цього Технофорс є ексклюзивним представником в Україні, провідних світових виробників промислових моментних гайковертов TorcUP (США) і Alkitechnik (Німеччина), а також одного з кращих виробників вантажопідйомного обладнання в світі компанію HADEF (Німеччина).
Інновації, і особливе ставлення до створення інструментів дозволило нашій компанії ідеально поєднати сучасні технології, надійність з легкістю в роботі і обслуговуванні.

 

1 — корпус; 2 — поршень; 3 — букса; 4 — пружина розтягування; 5 — МБРС; 6 — зачіп; 7 — гвинт натяжна; 8 — грязес’емнік; 9 — кільце опорне; 10 — ущільнення поршня
Конструкція гідравлічного домкрата компанії «Технофорс» становить всього лише 10 деталей, в той час, як у інших виробників промислового гідравлічного обладнання 25 і більше деталей.
Деталі гідравлічного домкрата виробленого компанією «Технофорс» виконані з легованих сталей (Сталь40Х, 30ХГСА), антикорозійне покриття поверхонь, пружина розтягування застосовується з пружинного дроту і піддається термообробці з максимальним зусиллям в 65 кг. В якості робочих рідин домкратів «Технофорс», використовується індустріальне масло І-20, на зовнішні поверхні наноситься порошкова фарба.
Всього один ущільнюється вузол, що дозволяє підвищити надійність виробу, в порівнянні з іншими виробниками дане число дорівнює 5 або більше. Оригінальна конструкція головки поршня, в поєднанні з опорним кільцем на буксе допускає перекіс поршня при позацентровому навантаженні.
Подібний домкрат (гідроциліндр), лежить в основі будь-якого силового обладнання, яке ми виробляємо під торговою маркою «Технофорс». З повним переліком гідравлічних домкратів Ви можете ознайомитися на нашому сайті.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *