Литовська компанія Nexus Operations, Ltd. стала офіційним дилером Технофорс на міжнародних ринках. – TechnoForce

Литовська компанія Nexus Operations, Ltd. стала офіційним дилером Технофорс на міжнародних ринках. Leave a comment

Угода між двома провідними компаніями з України та Литви була підписана генеральним директором і співзасновником «Nexus Operations, Ltd»., Гінтаре Наркевічюте, директором «Technoforce» Ігорем Цяпой і комерційним директором «Technoforce» Євгеном Мітасова. Контракт, який дає надію на розвиток і реалізацію своїх можливостей не тільки для підприємств України, а й для багатьох інших країн. Угода про вільну торгівлю між ЄС та Україною, що набула чинності з 1 вересня 2017 року, пропонує нові можливості, і у Литви є хороші шанси стати воротами України в ЄС, а компанія «Технофорс» може зробити невеликий, але дуже важливий крок у цьому напрямку.
«Я рада бачити, що українські компанії вибирають литовців для міжнародних зв’язків, а з таким конкурентоспроможним продуктом ми можемо кинути виклик німецьким або американським виробникам» — сказала генеральний директор і співзасновник «Nexus Operations Ltd.» Гінтаре Наркевічюте.
«Це партнерство створить нові робочі місця в Україні і Литві і стане відмінним прикладом того, як литовські і українські підприємці створюють нові, інноваційні способи управління міжнародними процесами попиту і пропозиції» — зазначив генеральний директор «Технофорс» Ігор Цяпа.
Підписання угоди засвідчили аташе з торгівлі в Литві Рімантас Шегжда і посол Литви в Україні Маріус Януконіс.
Дана подія також висвітлювалося і литовськими ЗМІ. Детальніше: https://en.delfi.lt/lithuania/economy/lithuanian-company-became-official-supporter-of-ukraines-business.d?id=75930329

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *