Бренди – TechnoForce

Бренди

 

TechnoForce

Бренд TechnoForce заснований нашою компанією в 2010 році для виробництва гідравлічного промислового інструменту. На сьогоднішній день TechnoForce досяг лідируючих позицій у своїй галузі. Досить зазначити, що в Україні практично немає промислових підприємств, на яких не працює гідравлічний інструмент під нашим брендом.
Успіх бренду TechnoForce визначаються багатьма факторами, основними з яких є:
• Чудова функціональність інструменту та обладнання.
• Використання високоякісних матеріалів у виробництві.
• Гнучка цінова політика.
• Успішні технічні рішення індивідуальних і нестандартних завдань, поставлених клієнтами.

Equalizer International Ltd. (Scotland)

Компанія-виробник Equalizer International Ltd., була заснована в Шотландії в самому центрі північноморської нафтогазової промисловості в 1994 році. The Equalizer представляє собою інноваційну технологію роботи з фланцевими з’єднаннями широко представлену в усьому світі, яка складається з високоточних, сучасних, часузберігаючих інструментів для вирівнювання і розсування фланців, а також унікального підйомного обладнання.

 

Сайт бренду

HADEF (Germany)

Загальновизнаний в світі еталон якості вантажопідйомного обладнання. Компанія заснована в 1904 році в м. Дюссельдорф, де й знаходиться по сьогоднішній день. Неперевершена високу якість обладнання досягнуто завдяки комбінації найостанніших технологій і величезного досвіду роботи компанії.

 

Сайт бренду

Alkitronic (Germany)

Інноваційна компанія, автор революційних ідей і розробок в ніші промислових електричних і пневматичних гайковертів

 

Сайт бренду

TorcUP (USA)

Це виробництво абсолютно нового, особливого і кращого у своєму класі інструменту. Такий підхід є гарантією найвищого рівня для клієнтів по всьому світу.

 

Сайт бренду

ELS LIFT

Компанія Elsisan A.Ş. заснована в 1979 році, а з 2008 року почала виробничу діяльність в сфері підйомників для персоналу, що випускаються під торговою маркою ELS Lift, швидко завоювавши ім’я однієї з провідних торгових марок в даній сфері.

 

Сайт бренду

Cejn

Шведський концерн з виробництва швидко-з’єднань (БРС) для гідравлічних і пневматичних систем. Крім того, компанія виробляє всі необхідні аксесуари: гідравлічні рукава високого тиску, пневматичні шланги, приєднувальну арматуру, адаптери, манометри, вузли підготовки повітря, регулятори, пневмопістолети.

 

Сайт бренду

FCS

Компанія FCS заснована в 1988 році в Італії. На даний момент займає лідируючі позиції в Європі, з виробництва обладнання для залізничного будівництва. Одним з головних переваг FCS — здатність запропонувати все необхідне обладнання для будівництва та ремонтів залізничних шляхів.

 

Сайт бренду