Компанія "Технофорс" - учасник XVI Міжнародної виставки "Інтер-ТРАНСПОРТ" – TechnoForce

Компанія “Технофорс” – учасник XVI Міжнародної виставки “Інтер-ТРАНСПОРТ” Leave a comment

В Одесі 31 травня в рамках міжнародного тижня з торгівлі і транспорту пройшла церемонія відкриття XVI міжнародної виставки «Інтер-ТРАНСПОРТ».
З вітальним словом, виступив Юрій Борисович Крук, Президент Асоціації портів України “Укрпорт» звертаючись до учасників і гостей міжнародної виставки відзначивши високий професіоналізм організаторів виставки, і висловивши найкращі побажання всім присутнім на даному форумі і побажавши продуктивної роботи, тісної співпраці та успіхів.

Також 1 червня 2017 року, відповідно до плану роботи пройшло виїзне засідання профільного комітету Асоціації портів України по механізації, технології та інформатики в приміщенні концертно-виставкового залу Морського вокзалу ОМТП.
У роботі взяли участь члени комітету, запрошені фахівці та гості. З вітальним словом до учасників виїзного засідання комітету звернувся Генеральний директор Асоціації «Укрпорт» Віктор Олексійович Ільїн.

Під час роботи комітету з механізації, технології та інформатики з вітальним словом та доповіддю про інноваційні розробки в сфері промислового обладнання та засобів малої механізації, виступив директор ТОВ «Технофорс» Цяпа Ігор Миколайович. Вислухавши доповіді всіх учасників, Члени комітету відвідали виставковий стенд компанії Технофорс – на якому були продемонстровані гідравлічні знімачі, домкрати, насоси, промислові електричні і гідравлічні гайковерти, а також багато стенди колег по Асоціації портів України “Укрпорт», які взяли участь в XVI міжнародної виставки «Інтер-ТРАНСПОРТ».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *