Бренди – TechnoForce

Бренди

TechnoForce

Бренд TechnoForce заснований нашою компанією у 2010 році для виробництва гідравлічного промислового інструменту. На сьогоднішній день <TechnoForce досяг лідируючих позицій у своїй галузі. В Україні практично немає промислових підприємств, де не працює гідравлічний інструмент під нашим брендом.

Успіх бренду TechnoForce визначається багатьма факторами, основними з яких є:

  • Чудова функціональність інструменту та обладнання.
  • Використання високоякісних матеріалів у виробництві.
  • Гнучка цінова політика.
  • Успішні технічні рішення індивідуальних та нестандартних завдань, поставлених клієнтами.
Дивитись товари бренду

MATCH-CEE e.U (Austria)

MATCH-CEE e.U – європейська компанія з виробництва професійних інструментів для обслуговування та ремонту фланцевих з’єднань. Займає лідируючу позицію у світі за кількістю розробок у своїй галузі.
MATCH-CEE e.U вивела на світовий ринок інноваційну технологію роботи з фланцевими з’єднаннями, засновану на застосуванні високоточних, сучасних, економних часів інструментів для роботи з фланцями трубопроводів.

Сайт бренду

HADEF (Germany)

Загальновизнаний у світі стандарт якості вантажопідйомного устаткування. Компанія заснована в 1904 році в м. Дюссельдорф, де і знаходиться до сьогодні. Неперевершена висока якість обладнання досягнута завдяки комбінації останніх технологій і величезного досвіду роботи компанії.

Сайт бренду

Alkitronic (Germany)

Інноваційна компанія, автор революційних ідей та розробок у ніші промислових електричних та пневматичних гайковертів

Сайт бренду

TorcUP (USA)

Це створення абсолютно нового, особливого та кращого у своєму класі інструменту. Такий підхід є гарантією найвищого рівня для клієнтів у всьому світі.

Сайт бренду

ELS LIFT

Компанія Elsisan A.Ş. заснована у 1979 році, а з 2008 року розпочала виробничу діяльність у сфері підйомників для персоналу, що випускаються під торговою маркою ELS Lift, швидко завоювавши ім’я однієї з провідних торгових марок у даній сфері.

Сайт бренду

Cejn

Шведський концерн з виробництва швидкороз’ємних з’єднань (БРС) для гідравлічних та пневматичних систем. Крім того, компанія виготовляє всі необхідні аксесуари: гідравлічні рукави високого тиску, пневматичні шланги, приєднувальну арматуру, адаптери, манометри, вузли підготовки повітря, регулятори, пневмопістолети.

Сайт бренду

FCS

Компанія FCS заснована у 1988 році в Італії. На даний момент займає лідируючі позиції в Європі з виробництва обладнання для залізничного будівництва. Однією з головних переваг FCS є здатність запропонувати все необхідне обладнання для будівництва та ремонтів залізничних колій.

Сайт бренду